Soustředění na Havaji

27.08.2021

Soustředění 2021 se neslo v duchu pohody, koktejlů, pláže a kokosů, odletěly jsme totiž na Havaj. 

1. den na Havajských ostrovech 

Po úspěšném přistání letadla, s pilotem Martinem Průchou, jsme byly uvítání havajskými obyvateli ALOHA! Náhodou jsme narazily na havajskou párty s koktejl barem a pořádně to rozjely! 

2. den na Havajských ostrovech

I přesto, že v Čechách prší, my se máme na Hawaii báječně. Včerejší den jsme započaly cvičením. Nebylo to úplně jednoduché, protože dlouhá pauza před naší vytouženou dovolenou na Hawaii nám dala zabrat, nicméně jsme to zvládly! Po obědě jsme však dostaly nelehký úkol. Musely jsme posbírat dostatek kokosů na mléko, smetanu, ale i oděv nebo mýdlo. To se nám naštěstí povedlo! Díky tomu jsme získaly cenné informace, které se nám hodily při večerním hawajském kvízu, který jsme zvládly levou zadní. Abychom byly pravé havajky, začaly jsme si vyrábět vlastní sukně, které doděláme v dalších dnech. Určitě se vám budou líbit, brzy vám je ukážeme. Aloha!  

3. den na Havajských ostrovech

Třetí den naší dovolené byl zaměřen na pohyb a tanec. Dopolední program byl věnován technice jednotlivých cviků, stejně jako v pondělí. Po obědě nás čekal pestřejší program. Rozdělily jsme se na 2 skupiny, ve kterých jsme si vyzkoušeli jógu a tance, především valčík, chachu a salsu. No a co jsme dělaly po večeři? Hrály jsme hru Svíčky, kde pro nás byl skrytý další úkol. Každý tým musel vysbírat 20 lístečků, na kterých se skrývala sestava. Ale nemyslete si, že jsme tam měly cviky jednoduše napsané, to opravdu ne. Na lístečkách byly cviky rozkresleny pomocí panáčků. Co si budeme povídat, nebylo to nic jednoduchého, ale zvládly jsme to a navíc byla každá sestava originální a měla své kouzlo.  ‍

4. den na Havajských ostrovech

Čtvrtý den na Hawaii byl ten nejslunečnější. Díky tomu jsme mohly vyrazit k moři. Tam jsme dostaly bojový úkol. Musely jsme si vytvořit vory a následně "převážet" vodu z moře do kyblíků, abychom jí měly dostatek pro své spoluobyvatele. Do úkolu se zapojily úplně všichni, dokonce i trenérky! Jejich krvelačný boj vypadal spíš, jako kdyby vypadly z Pobřežní hlídky, nicméně body pro jednotlivé týmy získaly!! Po obědě jsme natáčely náš hawajský tanec, který určitě v nejbližší době uvidíte. Po tanci jsme si daly pořádnou makačku. Velké holky šly běhat s Jájou, malé měly Master s Eliškou. Celý den jsme zakončily diskotékou, která byla proložena soutěží o nový nejlepší most na Hawaii. 

Ps. V tu chvíli si většina myslela, že to bylo pro tento den všechno, ale opak byl pravdou. Velké holky si daly vzpomínkový večer se starými sestavami a potom všechny čekala stezka odvahy. Tu jsme zvládly levou zadní, juhů!  

5. den na Havajských ostrovech

Pátý den jsme si po náročné noci drobátko přispaly. Ale ani to nás nezastavilo a makaly jsme o sto šest. Do svačiny jsme byly rozdělené na 3 skupiny - malé holčičky měly flexibilitu s Týnkou, sporťačky si daly skoky s Marťou a fitnessky kondičku s Míšou. Po svačině jsme si daly všechny společně Dance workouty podle MadFit, u kterých jsme se pěkně zapotily a hlavně nám vyhládlo. To jsme opravdu potřebovaly, protože k obědu byl řízek, mňam! Po obědě jsme hrály hru Pexeso. Díky tomu jsme dostaly další úkol. Musely jsme vyluštit šifru, která byla ukryta v názvu souhvězdí na již zmiňovaném pexesu. K večeři jsme měly buřty, po několika letech v "mokré variantě", ale to nám nevadilo a pochutnaly jsme si i tak. Na večeři nás svou návštěvou poctili i tři Hawajané a po ní dokonce i Šaman. Po jeho vystoupení jsme předváděly ta svá (svým způsobem nám to přikázala šifra). Ta se musela týkat specifik jednotlivých týmů - voda, věštění, jídlo a tanec. Musíme uznat, že představení jednotlivých týmů byla luxusní a bylo nesmírně těžké vybrat to nejlepší.

6. den na Havajských ostrovech

Šestý den jsme zahájily rozcvičkou venku. Po ní jsme si daly báječnou snídani a vydaly se vstříc programu. Dostaly jsme za úkol nakreslit, co se nám nejvíce líbilo/co nám nejvíce utkvělo v paměti, prostě a jednoduše řečeno to, co jsme zažily na Hawaii. Za odměnu jsme dostaly ke svačině vynikající zákusky od Ilči. Po ní jsme si obrázky navzájem ukázaly a představily, co je na nich nakresleného. Byla to opravdu nádhera. Nemáme jen šikovné aerobičky, ale i malířky a kreslířky. Po obědě jsme vyhlásily nejúspěšnější aerobičky celého soustředění a rozdaly jsme ceny dělané na míru od Týnky a Míši. Vyhlašování bylo náročné, a tak jsme si daly chviličku poledního klidu. Hned vzápětí jsme ale začaly balit, protože nás čekal odlet a cesta domů. 

Díky všem za skvělou dovolenou!!