Loučení se školním rokem 2019/2020

17.06.2020

POSLEDNÍ SPOLEČNÝ TRÉNINK ve školním roce 2019/2020. Chtěly bychom v první řadě poděkovat všem našim členkám byly jste úžasné, poctivě jste si plnily úkoly i přes nelehké období karantény a na posledních trénincích pořádně makaly velké Díky patří rodičům, kteří s trpělivostí (ač to někdy bylo na rupnutí nervů) trenovali sestavy, plnili s dětmi úkoly, podporovali je a zároveň zastávali roli taxikářů a svačinářů . Děkujeme! 

Co by to bylo za tréninky bez našich trenérů?! Děkujeme Lence za práci se začínajícími členkami, které se na ni každý týden těší a za týmového ducha, kteří tvoří. Děkujeme Jáje za opětovné "naskočení" do tréninků, za originální hry a přípravu našich nových členek . Děkujeme Míše a Natalce za složení choreografií pro komerční aerobik a jejich trpělivost na trénincích! Děkujeme Týnce, za její milý přístup a inovativní varianty na tréninku techniky pro SA a FA. Zároveň děkuji za pomoc při administrativě klubu . Děkujeme Michalovi a Petrovi za velmi originální a náročné treninky pro FA a SA, kde je po Vašich trénincích vidět kus práce ve fyzické zdatnosti našich závodnic. 

Děkujeme všem sponzorům, kteří přispěli na nové týmové oblečení také nesmíme zapomenout na všechny babičky a příbuzné, kteří vodí holčičky na treninky. 

Dost bylo děkování Máme Vás všichni rádi opatrujte se přes prázdniny a na soustředění AHOJ Martina