Naše nejmenší závodnice se vydaly v pátek 6. května na závody do Světlé nad Sázavou. Pro holčičky to byly první závody, na které se moc těšily a atmosféra závodů byla skvělá. Adélka, Barunka, Elenka, Emilka, Emča, Kristýnka a Verunka, závodily se svou sestavou poprvé a pro některé z nich to byly úplně první závody v životě. Všichni jsme zároveň...

Naše nové trio Kamilka, Simonka a Terezka, se zúčastnily svých prvních závodů v Otrokovicích. Soutěžily v kategorii 8-10 let a z prvních závodů si odvezly krásnou stříbrnou medaili, která je zároveň jejich první medailí za sportovní aerobik.

V pátek 8. dubna proběhlo na Fitcentru Merkur vystoupení závodních sestav na sezónu 2022. Pro většinu našich nových holčiček to bylo první vystoupení vůbec a moc se na vystoupení těšily.

Ježíšek pomalu zapřahá saně,za okny vidět je paprsku svit.Zavři teď oči a nastav své dlaně,lásku a štěstí do nich si chyť.

V minulém týdnu k nám také zavítal Mikuláš s čertem a andílky.
Naše holčičky předvedly co se od září naučily a dostaly od Mikuláše velkou pochvalu, ale od čert je trošku pozlobil. Andílci rozdali nadílky a trenéři s členkami si užili hezký večer.

Zlato a bronz!

06.11.2021

Poslední závody sezóny 2021 v Pardubicích pro nás znamenaly získání cenných kovů!

Medaile z Loun

10.10.2021

Nedělní závody v Lounech pro nás byly prvními závody v roce 2021 a slavíme krásné výsledky.

Soustředění 2021 se neslo v duchu pohody, koktejlů, pláže a kokosů, odletěly jsme totiž na Havaj.

Minulý týden jsme měly poslední trénink tohoto školního roku. Všechna děvčata od nás dostala pamětní diplom, podložku na cvičení, něco dobrého a hlavně velkou pochvalu za to, že i přes všechny covidové překážky jsou stále s námi a stále v pohybu .