Závdodů v Českých Budějovicích se zúčastnily naše členky Adélka Š., Šarlotka F., Emilka N., Kristýnka H., Denda J., Žéňa N., Adélka K., Barča K., Naty K. a trenérky Marťa P. a Týnka L.

Týnka a Denda dnes reprezentovaly náš tým na závodech Master Class v Moravských Budějovicích. Výsledky kat. 8-10 let:
Kristýna Hanzlová - 2. místo skupina A
Denisa Jandová - 3. místo skupina B

Gratulujeme!

III.VT. poslední závod sportovní sezóny z Mladé Boleslavi 2019 odvážíme krásná umístění! :-)

Chorvatsko

22.09.2019

Předposlední týden v září se uskutečnil zájezd do Chorvatska s trenérkami Lenkou a Týnkou. Celý týden si holky užívaly moře a sluníčka, nechybělo ani cvičení a hlavně zábava.

V sobotu 21. září se členky (které neodjely s Lenkou do Chorvatska) našeho týmu zúčastnily
1. podzimních závodů v Praze.

Od 24. do 26 srpna jsme se opět v našem milovaném Radíkově sešli po dvouměsíční prázdninové pauze. A neocitli jsme se tam jen tak!!! Měli jsme velký úkol, a to získat povolení k letu na Měsíc, který do této doby vlastnilo pouze Japonsko. A tak se Německo, Rusko, Amerika, Itálie a Francie snažily překonat tento nelehký úkol! Všichni kosmonauti...

Každým rokem pořádá náš klub AEROBIK TEAM LENA domácí Soutěž pódiových skladeb. Ani letos tomu nebylo jinak! V sobotu 25. května 2019 se jindřichohradecká hala zaplnila závodnicemi ze všech koutů republiky, které přijely na naši soutěž - nově pod názvem Vajgarské závody (pojmenováno podle místního rybníku Vajgar).

Sobotní dopoledne 18. května, patřilo v Dačické hale aerobiku. Jako tradičně jsme závodili na soutěži Roztančená kostka cukru, kterou výborně organizuje náš přátelský tým DDM Dačice.
Z Dačic jsme si odvezli nádherná místa!!! A dokonce jsme vybojovali 5y ZLATO!