Druhé závody po covidové pauze se konaly v Lounech a my se snažily dotrénovat všechny chybičky, které jsme v sestavách měly. Vyplatilo se a odvážíme několik medailí!

Po dlouhé covidové pauze jsme se opět mohly vrátit na závodní plochu. S veškerým dodržováním opatření jsme dorazily na závody do Pardubic, kde jsme se v silné konkurenci neztratily a i po dlouhé pauze odvezly krásná umístění.

Dne 15. září 2020 se naše dvě fitnessové sestavy - Rock a Maroon 5 představily jako předtančení na akci Zaměstnanecká liga Deníku.

POSLEDNÍ SPOLEČNÝ TRÉNINK ve školním roce 2019/2020. Chtěly bychom v první řadě poděkovat všem našim členkám byly jste úžasné, poctivě jste si plnily úkoly i přes nelehké období karantény a na posledních trénincích pořádně makaly velké Díky patří rodičům, kteří s trpělivostí (ač to někdy bylo na rupnutí nervů) trenovali sestavy, plnili s dětmi...

20 let LENY!

07.03.2020

Dne 27. 9. 2019 tomu bylo 20 let, co Lenka založila náš tým. Vzhledem k podzimní závodní sezóně jsme se rozhodli oslavu uskutečnit 7. března 2020 a měli jsme velké štěstí! Týden na to začala platit v České republice plošná opatření kvůli koronaviru a my stihli oslavu doslova za pět minut dvanáct. Oslava se odehrávala v klubu Lucky Pery...

Z Plzně odváží za náš tým holky Krajcrovy umístění v první šestici Natalka 5. místo a Barča 6.místo a zároveň postup na MČR Master Class FISAF. Gratulujeme!